G. Rossini - Petite Messe Solennelle

Zaterdag 24 november | 17:00

Bergkerk, Amersfoort

Kamerkoor Vocaliber o.l.v. Richard Vos
Stephanie Desjardins, sopraan
Yvonne Kok, alt
Ambroz Bajec-Lapajne, tenor
Marijn Zwitserlood, bas
Tommy van Doorn, harmonium
Cees-Willem van Vliet, piano

Ensemble Animoso - CARNAVAL!

Ensemble Animoso - CARNAVAL!

Zondag 4 november | 14:00

Atrium van VODW, landgoed 'Leusderend', Leusden

Een theatraal familieconcert door ensemble Animoso, gebaseerd op het bekende muziekstuk ‘Carnaval des Animeaux’ van Saint-Saëns.
Deze voorstelling is geschikt voor kinderen vanaf 6 jaar.
www.valleiconcerten.nl
www.ensembleanimoso.com

Ensemble Animoso - CARNAVAL!

Ensemble Animoso - CARNAVAL!

Zondag 21 oktober | 15:00

Kapel van het Jeroen Bosch Ziekenhuis, 's-Hertogenbosch

Een theatraal familieconcert door ensemble Animoso, gebaseerd op het bekende muziekstuk ‘Carnaval des Animeaux’ van Saint-Saëns.
Deze voorstelling is geschikt voor kinderen vanaf 6 jaar.
Pianiste voor deze voorstelling is Cynthia Liem
www.kamermuziekshertogenbosch.nl

Mozart - Requiem en Zelenka - Missa Omnium Sanctorum (ZWV 21)

Mozart - Requiem en Zelenka - Missa Omnium Sanctorum (ZWV 21)

Zaterdag 13 oktober | 20:00

Bethelkerk, Vlaardingen

Kamerkoor Animato en Dordrechts kamerorkest o.l.v. David van de Braak
Esther Huisman, sopraan
Yvonne Kok - alt
Adrian Fernandes, tenor
Jeroen Manders, bas

Janacek - Jenufa

Janacek - Jenufa

Zaterdag 6 oktober | Donderdag 25 oktober

Muziektheater , Amsterdam

Regie: Katie Mitchell
Nederlands Philharmonisch Orkest o.l.v. Tomas Netopil
Koor van de Nationale Opera
www.operaballet.nl
voorstellingen: 6, 9, 11, 14*, 17, 20, 22, 25 oktober
20.00 / *14.00

Mozart - die Zauberflöte

Mozart - die Zauberflöte

Dinsdag 4 september | Zaterdag 29 september

Muziektheater, Amsterdam

Regie: Simon McBurney
Nederlands Kamerorkest o.l.v. Antonello Manacorda
Koor van de Nationale Opera
www.operaballet.nl
voorstellingen: 4, 7, 9*, 12, 14, 17, 19, 23*, 26, 29 september
19.30/ *14.00

CARNAVAL! op het Grachtenfestival

CARNAVAL! op het Grachtenfestival

Maandag 13 augustus - 12:00 | Maandag 13 augustus - 14:00

Compagnietheater, Amsterdam

Een theatraal familieconcert door ensemble Animoso, gebaseerd op het bekende muziekstuk ‘Carnaval des Animeaux’ van Saint-Saëns. Deze voorstelling is geschikt voor kinderen vanaf 6 jaar.
Animoso speelt de voorstelling twee keer: om 12.00 en om 14.00
www.grachtenfestival.nl
www.ensembleanimoso.com

Mozart - Missa Brevis (KV275) en Alma Dei Creatoris (KV277)

Mozart - Missa Brevis (KV275) en Alma Dei Creatoris (KV277)

Zaterdag 16 juni | 20:15

Gertrudiskathedraal, Willemsplantsoen 2, Utrecht

kamerkoor Estrivo en Nationaal Symfonisch Kamerorkest o.l.v. André Vis
Sae-jeong Kim, sopraan
Yvonne Kok, alt
David van de Braak, tenor
Bas Kuijlenburg, bas

Offenbach - Les Contes d'Hoffmann

Offenbach - Les Contes d'Hoffmann

Zondag 3 juni | Maandag 2 juli

Muziektheater, Amsterdam

Regie: Tobias Kratzer
Rotterdams Philharmonisch Orkest o.l.v. Carlo Rizzi
Koor van de Nationale Opera
www.operaballet.nl
voorstellingen: 3*, 6, 11, 15, 21, 24*, 28 juni, 2 juli
19.00 / *14.00

Schönberg - Gurre-Lieder

Schönberg - Gurre-Lieder

Vrijdag 20 april | Zaterdag 5 mei

Muziektheater, Amsterdam

Regie: Pierre Audi
Nederlands Philharmonisch Orkest o.l.v. Marc Albrecht
Koor van de Nationale Opera
KammerChor des ChorForum Essen
www.operaballet.nl
voorstellingen: 20, 24, 26, 29* april, 2, 5 mei 20.00 / *14.00

CARNAVAL!

CARNAVAL!

Maandag 9 april

Weesp, Chamber Music Festival

12:45 en 14:00
Een theatraal familieconcert door ensemble Animoso, gebaseerd op het bekende muziekstuk ‘Carnaval des Animeaux’ van Saint-Saëns.
Deze voorstelling is geschikt voor kinderen vanaf 6 jaar.
www.ensembleanimoso.com

Bach - Johannes Passion

Bach - Johannes Passion

Zaterdag 24 maart | 20:00

H. Adrianuskerk, Ter Aar

Johannes Ensemble
Kamerkoor Tricinium
Kleinkoor Marcando o.l.v. Johan de Keizer
Martha Bosch, sopraan
Yvonne Kok, alt
Richard Prada, evangelist en tenor aria's
Daniel Vecht, Pilatus en bas aria's
Robert Agricola, Christus
Voor kaarten en meer informatie, klik hier

Henze - Das Floss der Medusa

Henze - Das Floss der Medusa

Dinsdag 13 maart | Maandag 26 maart

Muziektheater, Amsterdam

Regie: Romeo Castelluccio
Nederlands Philharmonisch Orkest o.l.v. Ingo Metzmacher
Koor van de Nationale Opera
www.operaballet.nl
voorstellingen: 13, 15, 18*, 20, 23, 26 maart
20.00 / *14.00

Stravinsky - The Rake's Progress

Stravinsky - The Rake's Progress

Donderdag 1 februari | Woensdag 21 februari

Muziektheater, Amsterdam

Regie: Simon McBurney
Nederlands Kamerorkest o.l.v. Ivor Bolton
Koor van de Nationale Opera
www.operaballet.nl
voorstellingen: 1, 3, 6, 11*, 15, 19, 21 februari
20.00/*14.00

Puccini - La Bohème

Puccini - La Bohème

Vrijdag 1 december | Vrijdag 29 december

Muziektheater, Amsterdam

Regie: Benedict Andrews
Residentie Orkest o.l.v. Andrea Battistoni
Koor van de Nationale Opera
www.operaballet.nl
voorstellingen: 1, 3*, 6, 10*, 13, 16, 19, 21, 26*, 29 december
20.00/*14.00

Bach - Hohe Messe

Bach - Hohe Messe

Zaterdag 18 november | 20:00

Grote kerk, Steenwijk

COV Steenwijk en NASKA o.l.v. Rob Meijer
Tess Marique Oostwouder, sopraan 1
Yvonne Kok, sopraan 2 en alt
Peter Vos, tenor
Frank Hermans, bas

Bach - BWV 79 en Bach - Vergnügte Ruh

Zondag 29 oktober | 14:30

Janskerk, Mijdrecht

Cantate Projectkoor en Nederlands Begeleidingsorkest o.l.v. Dirk Jan Warnaar
Magdalena Dijkstra, sopraan
Yvonne Kok, alt
Patrick Pranger, bas

Bach - BWV 79 en Bach - Vergnügte Ruh

Zondag 29 oktober | 09:30

ontmoetingskerk, Bodegraven

Cantate Projectkoor en Nederlands Begeleidingsorkest o.l.v. Dirk Jan Warnaar
Magdalena Dijkstra, sopraan
Yvonne Kok, alt
Patrick Pranger, bas

CARNAVAL!

CARNAVAL!

Zaterdag 14 oktober

Tiliander, Oisterwijk

11.00 en 13:00
Een theatraal familieconcert door ensemble Animoso, gebaseerd op het bekende muziekstuk ‘Carnaval des Animeaux’ van Saint-Saëns.
Deze voorstelling is geschikt voor kinderen vanaf 6 jaar.

CARNAVAL!

CARNAVAL!

Zaterdag 23 september | 15:30

Plinthos, Daniken 1, Sweikhuizen

Maurits Festival - kamermuziek in de mijnstreek
Een theatraal familieconcert door ensemble Animoso, gebaseerd op het bekende muziekstuk ‘Carnaval des Animeaux’ van Saint-Saëns.
Deze voorstelling is geschikt voor kinderen vanaf 6 jaar.
www.mauritsfestival.nl

Verdi - La forza del destino

Verdi - La forza del destino

Zaterdag 9 september | Zondag 1 oktober

Muziektheater, Amsterdam

Regie: Christof Loy
Nederlands Philharmonisch Orkest o.l.v. Michele Mariotti
Koor van de Nationale Opera
www.operaballet.nl
voorstellingen: 9, 13, 16, 19, 22, 25, 28 september, 1* oktober
19,00/*14.00

CARNAVAL!

CARNAVAL!

Zondag 3 september | 15:45

Kloosterkerk, Den Haag

UIT Festival Den Haag
Een theatraal familieconcert door ensemble Animoso, gebaseerd op het bekende muziekstuk ‘Carnaval des Animeaux’ van Saint-Saëns.
Deze voorstelling is geschikt voor kinderen vanaf 6 jaar.

Uitmarkt

Uitmarkt

Zondag 27 augustus

Podium ' I Amsterdam', Amsterdam

Koor van de Nationale Opera o.l.v. Ching Lien Wu
www.uitmarkt.nl

CARNAVAL!

CARNAVAL!

Zondag 20 augustus | 15:30

kerkzaal van de Evangelische Broedergemeente, Zeist

Zeister Muziekdagen - internationaal kamermuziekfestival
Een theatraal familieconcert door ensemble Animoso, gebaseerd op het bekende muziekstuk ‘Carnaval des Animeaux’ van Saint-Saëns.
Deze voorstelling is geschikt voor kinderen vanaf 6 jaar.
www.zeistermuziekdagen.nl

CARNAVAL! (besloten)

CARNAVAL! (besloten)

Dinsdag 4 juli | 11:30

Oisterwijk

Een theatraal familieconcert door ensemble Animoso, gebaseerd op het bekende muziekstuk ‘Carnaval des Animeaux’ van Saint-Saëns.
Deze voorstelling is geschikt voor kinderen vanaf 6 jaar.

International Young Patrons Circle Gala

Zaterdag 10 juni | 19:30

Nationale Opera & Ballet
Exclusive opera and ballet performance
Floris Visser, director

Lunchconcert

Dinsdag 30 mei | 12:30 - 13:30

Stopera, foyer
Koor van de Nationale Opera o.l.v. Ching Lien Wu
Klaas-Jan de Groot, piano
Koorwerken uit Pique Dame, Jephtha, Prins Igor, Rigoletto, Carmen

Bach - BWV 20

Zaterdag 20 mei | 17:00

's-Hertogenbosch, Grote Kerk
Bach Collegium 's-Hertogenbosch o.l.v. Jeroen Felix
Yvonne Kok, alt
Erik Janse, tenor
Roele Kok, bariton

Bach - BWV 109

Zondag 14 mei | 17:00

Amstelveen, Kruiskerk
Projectkoor van de Kruiskerk en orkest o.l.v. Henk Trommel
Yvonne Kok - alt
Aart Mateboer - tenor

Borodin - Prins Igor

Dinsdag 7 februari | Zondag 26 februari

Regie: Dmitri Tcherniakov
Rotterdams Philharmonisch Orkest o.l.v. Stanislav Kochanovsky
Koor van de Nationale Opera
www.operaballet.nl
andere voorstellingen: 10, 13, 17, 20, 23, 26* februari
18.30/*14.00

Mozart - Die Entführung aus dem Serail

Vrijdag 13 januari | Donderdag 26 januari

Regie: Johan Simons
Nederlands Kamerorkest o.l.v. Jérémy Rhorer
Koor van de Nationale Opera
www.operaballet.nl
andere voorstellingen: 15*, 18, 19, 21, 24, 26 januari
19.30/*14.00

Wagner - Parsifal

Dinsdag 6 december | Donderdag 29 december

Regie: Pierre Audi
Nederlands Philharmonisch Orkest o.l.v. Marc Albrecht
Koor van de Nationale Opera
Nieuw Amsterdams Kinderkoor
www.operaballet.nl
andere voorstellingen: 9, 12, 15, 18*, 21, 25*, 29 december
17.30/*13.30

Händel - Jephtha

Woensdag 9 november | Zondag 27 november

Regie: Claus Guth
Concerto Köln o.l.v. Ivor Bolton
Koor van de Nationale Opera
www.operaballet.nl
andere voorstellingen: 11*, 15, 17, 20*, 24, 27 november
19.00/*14.00

Puccini - Manon Lescaut

Maandag 10 oktober | Maandag 31 oktober

Regie: Andrea Breth
Nederlands Philharmormonisch Orkest o.l.v. Alexander Joel
Koor van de Nationale Opera
www.operaballet.nl
andere voorstellingen: 13, 16*, 19, 22, 25, 28, 31 oktober
20.00/*14.00

Tsjaikovski - Pique Dame

Donderdag 9 juni | Zondag 3 juli

Regie: Stefan Herheim
Koninklijk Concertgebouworkest o.l.v. Mariss Jansons
Koor van de Nationale Opera
www.operaballet.nl
andere voorstellingen: 12*, 15, 18, 21, 24, 27, 30, juni, 3* juli
19.30/*13.30

Duruflé - Requiem

Woensdag 4 mei | 21:00

Utrecht, Willibrorduskerk
Willibrordkamerkoor o.l.v. Bas Groenewoud
Yvonne Kok, mezzosopraan
Vincent Spoeltman, bariton
Wouter van Belle, orgel
www.willibrordkamerkoor.nl

Berlioz - Roméo & Juliette

Vrijdag 15 april | Zondag 1 mei

Regie: Sasha Waltz
Nederlands Philharmonisch Orkest o.l.v. Kazushi Ono
Koor van de Nationale Opera
Het Nationale Ballet
www.operaballet.nl
andere voorstellingen: 16, 20, 21, 24*, 25, 28 april, 1* mei
20.00/*14.00

Händel - aria's en duetten

Zaterdag 19 maart | 18:50

Enschede, Rijksmuseum Twente
Opening tentoonstelling Gainsborough
Yvonne Kok, mezzosopraan
Oscar Verhaar, countertenor
Charlie Meyering, piano

Bach - Johannes Passion

Vrijdag 18 maart | 20:00

Woerden, Petruskerk
Woerdens Vocaal Ensemble en NAtionaal Symfonisch Kamerorkest o.l.v. André Vis
Leonore Engelbrecht, sopraan
Yvonne Kok, alt
David van de Braak, tenor
Christian van Es, bas
Ad van Pelt, orgel
www.woerdensvocaalensemble.nl

Bach - BWV 21

Zondag 28 februari | 19:00

Leiden, Hooglandse kerk
Kamerkoor Voix Jolie o.l.v. Klaas-Jan de Groot
Martha Bosch, sopraan
Yvonne Kok, alt
Matevz Kaidiz, tenor
João Luis Paixão, bas

Moesorgski - Chovansjtsjina

Zaterdag 27 februari | Zondag 20 maart

Regie: Christof Loy
Nederlands Philharmonisch Orkest o.l.v. Ingo Metzmacher
Koor van de Nationale Opera
www.operaballet.nl
andere voorstellingen: 1, 4, 10, 13*, 16, 20* maart
18.30 / *13.30

Duruflé - Requiem

Vrijdag 13 november | 20:15

Utrecht, Pieterskerk
I.s.m. Vocaal Ensemble Multiple Voice o.l.v. Paul de Kok
Yvonne Kok, mezzosopraan
Evert-Jan Nagtegaal, bariton
Jan Hage, orgel

Opera Gala - De Nationale Opera

Vrijdag 6 november | 20:00

Amsterdam, Het Muziektheater
Gala concert vanwege 50 jarig bestaan van de Nationale Opera
Nationale en Internationale solisten
Nederlands Philharmonisch Orkest o.l.v. Marc Albrecht
Koor van de Nationale Opera
Regie: Robert Carsen

Bach - BWV 38

Zaterdag 19 september | 17:00

's-Hertogenbosch, Grote kerk
Bach Collegium 's-Hertogenbosch o.l.v. Jeroen Felix
Nikki Treurniet, sopraan
Yvonne Kok, mezzosopraan
Seil Kim, tenor
Dominic Kraemer, bariton

Verdi - Requiem

Maandag 14 september | 20:15

Concertgebouw, Amsterdam
Nederlands Philharmonisch Orkest en koor van de Nationale Opera o.l.v. Marc Albrecht
Krassimira Stoyanova (sopraan)
Sonia Ganassi (alt)
Saimir Pirgu (tenor)
Vitalij Kowaljow (bas)

Verdi - Requiem

Vrijdag 11 september | 20:15

Concertgebouw, Amsterdam
Nederlands Philharmonisch Orkest en koor van de Nationale Opera o.l.v. Marc Albrecht
Krassimira Stoyanova (sopraan)
Sonia Ganassi (alt)
Saimir Pirgu (tenor)
Vitalij Kowaljow (bas)

Berlioz - Benvenuto Cellini

Zaterdag 9 mei | Zondag 31 mei

Regie: Terry Gilliam
Rotterdams Philharmonisch Orkest o.l.v. Sir Marc Elder
Koor van de Nationale Opera
www.operaballet.nl
andere voorstellingen: 12, 15, 18, 25*, 28, 31* mei 2015
19:30/*13:30

Verdi - Macbeth

Vrijdag 3 april | Woensdag 29 april

Regie: Andrea Breth
Nederlands Philharmonisch Orkest o.l.v. Marc Albrecht
Koor van de Nationale Opera
www.operaballet.nl
andere voorstellingen: 6*, 9, 12, 15, 18, 22, 25, 28 april 2015
20:00 / *13:30

J.S. Bach - Matthäus Passion

Vrijdag 27 maart | 19:30

IJmuiden, Nieuwe kerk
COV IJmuiden en barokensemble Eik en Linde o.l.v. Piet Hulsbos
Jenny Haisma, sopraan
Yvonne Kok, alt
Matthew Minter, tenor
Lars Terray, bas
Vincent Lesage, evangelist
Rick Zwart, Christus

Pergolesi - Stabat Mater

Zondag 22 maart | 14:00

Utrecht, St.Willibrordkerk
Marieke Steenhoek, sopraan
Yvonne Kok, mezzosopraan
Bas Groenewoud, orgel

J.S. Bach - BWV 144

Zondag 1 februari | 19:15

Wassenaar, Dorpskerk
I.s.m. het Haags Barokgezelschap o.l.v. Gilles Michels
Marleen Everink, sopraan
Yvonne Kok, alt
Ard Verkerke, tenor
www.haagsbarokgezelschap.nl

J.S. Bach - BWV 144

Zondag 1 februari | 10:00

Scheveningen, Nieuwe Badkapel
I.s.m. het Haags Barokgezelschap o.l.v. Gilles Michels
Marleen Everink, sopraan
Yvonne Kok, alt
Ard Verkerke, tenor
www.haagsbarokgezelschap.nl

Rossini - Il Viaggio a Reims

Dinsdag 20 januari | Zondag 8 februari

Regie: Damiano Michieletto
Nederlands Kamerorkest o.l.v. Stefano Montanari
Koor van de Nationale Opera
www.operaballet.nl
andere voorstellingen: 22, 25*, 27, 29 januari 2015
3, 5, 8* februari 2015
20:00/*13:30

Wagner - Lohengrin

Maandag 10 november | Zaterdag 29 november

Regie: Pierre Audi
Nederlands Philharmonisch Orkest o.l.v. Marc Albrecht
Koor van de Nationale Opera
www.operaballet.nl
Andere voorstellingen: 13, 16*, 20, 23*, 26, 27, 29 november 2014
18:00/*13:30

Vermeulen - le Balcon

Zondag 9 november | 15:00

met Frans van Ruth, piano
Amsterdam, besloten bijeenkomst Matthijs Vermeulen Stichting

Schönberg - Gurre-Lieder

Dinsdag 2 september | Dinsdag 23 september

Regie: Pierre Audi
Nederlands Philharmonisch Orkest o.l.v. Marc Albrecht
Koor van de Nationale Opera
KammerChor des ChorForum Essen
www.operaballet.nl
andere voorstellingen: 7*, 12, 15, 18, 21*, 23 september 2014
20:00 / *13:30

Strauss - Arabella

Vrijdag 2 mei | 19:00

regie: Christof Loy
Nederlands Philharmonisch Orkest o.l.v. Marc Albrecht
Koor van de Nationale Opera
www.dno.nl

Strauss - Arabella

Zondag 27 april | 13:30

regie: Christof Loy
Nederlands Philharmonisch Orkest o.l.v. Marc Albrecht
Koor van de Nationale Opera
www.dno.nl

Strauss - Arabella

Vrijdag 25 april | 19:00

regie: Christof Loy
Nederlands Philharmonisch Orkest o.l.v. Marc Albrecht
Koor van de Nationale Opera
www.dno.nl

Strauss - Arabella

Woensdag 23 april | 19:00

regie: Christof Loy
Nederlands Philharmonisch Orkest o.l.v. Marc Albrecht
Koor van de Nationale Opera
www.dno.nl

Strauss - Arabella

Zondag 20 april | 13:30

regie: Christof Loy
Nederlands Philharmonisch Orkest o.l.v. Marc Albrecht
Koor van de Nationale Opera
www.dno.nl

Strauss - Arabella

Donderdag 17 april | 19:00

regie: Christof Loy
Nederlands Philharmonisch Orkest o.l.v. Marc Albrecht
Koor van de Nationale Opera
www.dno.nl

Strauss - Arabella

Zondag 13 april | 13:30

regie: Christof Loy
Nederlands Philharmonisch Orkest o.l.v. Marc Albrecht
Koor van de Nationale Opera
www.dno.nl

Strauss - Arabella

Vrijdag 11 april | 19:00

regie: Christof Loy
Nederlands Philharmonisch Orkest o.l.v. Marc Albrecht
Koor van de Nationale Opera
www.dno.nl

Donizetti - Lucia di Lammermoor

Zondag 6 april | 13:30

Regie: Monique Wagemakers
Nederlands Kamerorkest o.l.v. Carlo Rizzi
Koor van de Nationale Opera
www.dno.nl

Donizetti - Lucia di Lammermoor

Donderdag 3 april | 20:00

Regie: Monique Wagemakers
Nederlands Kamerorkest o.l.v. Carlo Rizzi
Koor van de Nationale Opera
www.dno.nl

Donizetti - Lucia di Lammermoor

Zondag 30 maart | 13:30

Regie: Monique Wagemakers
Nederlands Kamerorkest o.l.v. Carlo Rizzi
Koor van de Nationale Opera
www.dno.nl

Donizetti - Lucia di Lammermoor

Donderdag 27 maart | 20:00

Regie: Monique Wagemakers
Nederlands Kamerorkest o.l.v. Carlo Rizzi
Koor van de Nationale Opera
www.dno.nl

Donizetti - Lucia di Lammermoor

Zondag 23 maart | 13:30

Regie: Monique Wagemakers
Nederlands Kamerorkest o.l.v. Carlo Rizzi
Koor van de Nationale Opera
www.dno.nl

Donizetti - Lucia di Lammermoor

Vrijdag 21 maart | 20:00

Regie: Monique Wagemakers
Nederlands Kamerorkest o.l.v. Carlo Rizzi
Koor van de Nationale Opera
www.dno.nl

Donizetti - Lucia di Lammermoor

Maandag 17 maart | 20:00

Regie: Monique Wagemakers
Nederlands Kamerorkest o.l.v. Carlo Rizzi
Koor van de Nationale Opera
www.dno.nl

Donizetti - Lucia di Lammermoor

Vrijdag 14 maart | 20:00

Regie: Monique Wagemakers
Nederlands Kamerorkest o.l.v. Carlo Rizzi
Koor van de Nationale Opera
www.dno.nl

Lunchconcert

Donderdag 13 februari | 12:15 - 12:45

Amsterdam, kapel VUmc
Yvonne Kok, mezzosopraan
Cecily Lock, piano

Kaffeekonzert

Zondag 2 februari | 15:30

Langenbergzentrum, Goch (D)
Liedrecital
Met Cecily Lock, piano

Kunst, Klassik und Aperitif

Zondag 2 februari | 11:00

Schlösschen Borghees, Emmerich (D)
Liedrecital
Met Cecily Lock, piano

Serenade

Zaterdag 1 februari | 18:00

Tonhalle der Kreismusikschule, Geldern (D)
Liedrecital
Met Cecily Lock, piano

Bach, BWV 111 en BWV 156

Zaterdag 25 januari | 17:00

Den Bosch, Grote Kerk
Bach Collegium 's-Hertogenbosch o.l.v. Jeroen Felix
Iris van Wijnen, sopraan
Yvonne Kok, alt
Adrian Fernandes, tenor
Michael Wilmering, bas

Bach, BWV 132 en BWV 117

Zondag 8 december | 16:30

Tilburg, Heikese kerk
I.s.m. koor en orkest Stichting Bachcantates Tilburg o.l.v. Arjan van Baest
Marlotte van 't Hoff, sopraan
Yvonne Kok, alt
Nico van der Meel, tenor
Ralph Koreman, bas

Gloria - Mendelssohn, Rutter, Poulenc en Puccini

Vrijdag 22 november | 20:00

Dordrecht, Antoniuskerk
I.s.m. Merwe's Oratoriumvereniging en Holland Symfonie Orkest o.l.v. Patrick van der Linden
Heleen Koele, sopraan
Anneke van Santen, sopraan
Yvonne Kok, alt
Leon van Liere, tenor
Bert van de Wetering, bas

Bach, BWV 46

Zondag 3 november | 19:15

Wassenaar, Dorpskerk
 I.s.m. Het Haags Barokgezelschap o.l.v. Gilles Michels
Yvonne Kok, alt
Rudmer de Vries, tenor
Patrick Pranger, bas
www.haagsbarokgezelschap.nl

Bach, BWV 46

Zondag 3 november | 10:00

Scheveningen, Nieuwe Badkapel
I.s.m. het Haags Barokgezelschap o.l.v. Gilles Michels
Yvonne Kok, alt
Rudmer de Vries, tenor
Patrick Pranger, bas
www.haagsbarokgezelschap.nl

Duruflé, Requiem

Zaterdag 2 november | 16:00

Utrecht, Willibrordkerk
I.s.m. Goylants kamerkoor o.l.v. Bas Halsema
Yvonne Kok, mezzosopraan
Bas Groenewoud, orgel

Duruflé, Requiem

Vrijdag 1 november

Hilversum, H. Hartkerk
I.s.m. Goylants kamerkoor o.l.v. Bas Halsema
Yvonne Kok, mezzosopraan
Bas Groenewoud, orgel

Koffieconcert Duo Fiorente

Zondag 6 oktober | 11:45

Stadstheater Zoetermeer
Martha Bosch, sopraan
Yvonne Kok, mezzosopraan
Nathalie Doucet, piano
www.stadstheater.nl

Beethoven, 9e symfonie

Vrijdag 27 september | 20:15

Basiliek, Hulst
Openingsconcert Festival van Zeeuwsch Vlaanderen
I.s.m. Sinfonia Rotterdam en Toonkunst Rotterdam o.l.v. Conrad van Alphen
Bauwien van der Meer, sopraan
Yvonne Kok, alt
Pascal Pittie, tenor
Georg Gädker, bariton
www.sinfoniarotterdam.nl

Gala concert

Vrijdag 16 augustus

Opera Center for Excellence
Sibiu, Roemenie
I.s.m. Sibiu State Philharmonic Orchestra o.l.v. Lucy Arner

Peter de Grote festival

Woensdag 31 juli | 20:15

Atrium, Sneek

Liederen van Voormolen
Yvonne Kok, mezzosopraan
Jeroen Sarphati, piano
www.peterdegrotefestival.nl

Liedrecital

Zaterdag 22 juni | 16:00

Noorderbergstraat, Deventer

Liederen van Schumann, Schubert en Debussy
Deventer, Noorderbergstraat
Yvonne Kok, mezzosopraan
Angelique Heemsbergen, piano

Bach, BWV 24

Zondag 16 juni | 19:15

Wassenaar, Dorpskerk
I.s.m. Het Haags Barokgezelschap o.l.v. Gilles Michels
Yvonne Kok, alt
Arco Mandemaker, tenor
Jasper Leever, bas
www.haagsbarokgezelschap.nl

Bach, BWV 24

Zondag 16 juni | 10:00

Scheveningen, Nieuwe Badkapel
I.s.m. Het Haags Barokgezelschap o.l.v. Gilles Michels
Yvonne Kok, alt
Arco Mandemaker, tenor
Jasper Leever, bas
www.haagsbarokgezelschap.nl  

W.A. Mozart, Krönungsmesse

Zondag 28 april | 14:30

Grote kerk, Apeldoorn
I.s.m. Bachkoor Apeldoorn en Parnassus ensemble o.l.v. Joop Schets
Titia van Heyst, sopraan
Yvonne Kok, alt
Rein Kolpa, tenor
Drew Santini, bas

Beethoven, 9e symfonie

Zondag 14 april | 20:15

Muziekgebouw aan 't IJ, Amsterdam
I.s.m. het NESKO o.l.v. Harmen Cnossen
Gulnara Shafigullina, sopraan
Yvonne Kok, mezzosopraan
Erlend Tvinnereim, tenor
Georg Gädker, bariton
 www.nesko.nl

Beethoven, 9e symfonie

Vrijdag 12 april | 20:15

Geertekerk, Utrecht
I.s.m. het NESKO o.l.v. Harmen Cnossen
Gulnara Shafigullina, sopraan
Yvonne Kok, mezzosopraan
Erlend Tvinnereim, tenor
Georg Gädker, bariton
 www.nesko.nl

Beethoven, 9e symfonie

Donderdag 11 april | 20:15

Hooglandsekerk, Leiden
I.s.m. het NESKO o.l.v. Harmen Cnossen
Gulnara Shafigullina, sopraan
Yvonne Kok, mezzosopraan
Erlend Tvinnereim, tenor
Georg Gädker, bariton
 www.nesko.nl

Beethoven, 9e symfonie

Woensdag 10 april | 20:15

Stevenskerk, Nijmegen
I.s.m. het NESKO o.l.v. Harmen Cnossen
Gulnara Shafigullina, sopraan
Yvonne Kok, mezzosopraan
Erlend Tvinnereim, tenor
Georg Gädker, bariton
 www.nesko.nl

Beethoven, 9e symfonie

Dinsdag 9 april | 20:15

Martinikerk, Groningen
I.s.m. het NESKO o.l.v. Harmen Cnossen
Gulnara Shafigullina, sopraan
Yvonne Kok, mezzosopraan
Erlend Tvinnereim, tenor
Georg Gädker, bariton
 www.nesko.nl

Beethoven, 9e symfonie

Zondag 7 april | 15:00

St. Nicolaasga
I.s.m. het NESKO o.l.v. Harmen Cnossen
Gulnara Shafigullina, sopraan
Yvonne Kok, mezzosopraan
Erlend Tvinnereim, tenor
Georg Gädker, bariton
www.nesko.nl

Debussy, La Damoiselle Elue

Zaterdag 23 maart

H. Adrianuskerk, Langeraar
I.s.m. Kamerkoor Tricinium o.l.v. Johan de Keizer
Martha Bosch, sopraan
Yvonne Kok, mezzosopraan

J.S. Bach, Johannes Passion

Zondag 17 maart | 15:00

Westerkerk, Amsterdam
I.s.m. Hoofdstadkoor Amsterdam o.l.v. Martin van der Brugge
Marijn Zwitserlood, Christus
Jos van der Velde, Evangelist
Kaiyi Min, sopraan
Yvonne Kok, alt
Gerben Houba, tenor
Bas Kuijlenburg, bas

Liedrecital

Zaterdag 16 maart | 20:00

Huiskamerconcert, Eerbeek
Liederen van Nederlandse componisten (Schlegel, Ketting, Vermeulen, Andriessen, Bosmans, Smulders, Diepenbrock en Röntgen).
Yvonne Kok, mezzosopraan
Frans van Ruth, piano 

Opera Pietje (radiouitzending)

Zondag 3 februari | 12:00 - 14:00

Zaantheater, Zaandam
Aria's van Gounoud, Massenet en Mozart
Opname 12:00-14:00, publiekelijk toegankelijk (zaal open 11:30)
Uitzending om 17:00 op RTV-NH, meer informatie via deze link.

Per il Santissimo Natale - kerstmuziek uit Venetie

Zondag 6 januari | 16:00

Maastricht, Onze Lieve Vrouwe Basiliek
I.s.m. Collegium Ad Mosam o.l.v. Huub Ehlen

Per il Santissimo Natale - kerstmuziek uit Venetie

Zaterdag 5 januari | 20:00

Sittard, St. Petruskerk

Sittard, St. Petruskerk
I.s.m. Collegium Ad Mosam o.l.v. Huub Ehlen 

"Een waaier van kaarten"

Zaterdag 17 november | 20:15

Gereformeerde kerk, Nieuwkoop

Muziek uit La Pique Dame, Carmen, La Traviata en Carmina Burana

I.s.m. verschillende koren, vertellers en balletschool o.l.v. Johan de Keizer
Gereformeerde kerk, Achterweg 4, Nieuwkoop
www.zetnieuwkoopopdekaart.nl

"Een waaier van kaarten"

Zaterdag 17 november | 14:00

Gereformeerde kerk, Nieuwkoop

Muziek uit La Pique Dame, Carmen, La traviata en Carmina Burana
I.s.m. verschillende koren, vertellers en balletschool o.l.v. Johan de Keizer
Locatie: Gereformeerde kerk, Achterweg 4, Nieuwkoop
www.zetnieuwkoopopdekaart.nl

Liedrecital

Zaterdag 10 november | 20:00

Huiskamerconcert, Hamburgerstraat, Utrecht
Liederen van Nederlandse componisten (Schlegel, Ketting, Vermeulen, Andriessen, Bosmans, Smulders en Schäfer).
Yvonne Kok, mezzosopraan
Frans van Ruth, piano

Paulus, Mendelssohn

Vrijdag 9 november | 20:00

Raamstraatkerk, Delft

I.s.m. Cantarella o.l.v. Johan Sonneveld
Raamstraatkerk, Delft
Hieke Meppelink, sopraan
Yvonne Kok, alt
Leon van Liere, tenor
Hans Christian Hinz, bas
www.cantarella-zingt.nl

Duo Fiorente in Eindhoven (besloten)

Maandag 24 september

Muziekcentrum Frits Philips, Eindhoven

Duetten van Saint-Sains, Mozart en Delibes
Muziekcentrum Frits Philips, Eindhoven
I.s.m. Cathelijne Noorland, piano

Solistenpresentatie 10Vocaal

Zaterdag 1 september | 10:30

kerkje, IJhorst

12 solisten van impresariaat 10Vocaal zullen zich presenteren.
kerkje, IJhorst
www.10vocaal.nl

Bach, BWV 45

Zondag 17 juni | 19:00

Dorpskerk, Wassenaar

I.s.m. Haags Barokgezelschap o.l.v. Gilles Michels

Dorpskerk, Wassenaar
Yvonne Kok, alt
Rudmer de Vries, tenor
Michiel Meijer, bas
www.haagsbarokgezelschap.nl

Bach, BWV 45

Zondag 17 juni | 10:00

Dorpskerk, Wassenaar

I.s.m. Haags Barokgezelschap o.l.v. Gilles Michels
Dorpskerk, Wassenaar
Yvonne Kok, alt
Rudmer de Vries, tenor
Michiel Meijer, bas
www.haagsbarokgezelschap.nl

The Cloud

Zaterdag 16 juni | 20:00

Schaarsbergen
Een multidisciplinaire fysieke voorstelling op het voormalig kazerneterrein Buitenplaats Koningsweg
I.s.m. de musici van Het Gelders Orkest o.l.v. Alexander de Blaeij, de DJ's en VJ's van 8Bahn en danschoreografie van Gif.t
www.hetgeldersorkest.nl

The Cloud

Donderdag 14 juni | 20:00

Schaarsbergen
Een multidisciplinaire fysieke voorstelling op het voormalig kazerneterrein Buitenplaats Koningsweg
I.s.m. de musici van Het Gelders Orkest o.l.v. Alexander de Blaeij, de DJ's en VJ's van 8Bahn en danschoreografie van Gif.t
www.hetgeldersorkest.nl 

The Cloud

Vrijdag 8 juni | 20:00

Schaarsbergen
Een multidisciplinaire fysieke voorstelling op het voormalig kazerneterrein Buitenplaats Koningsweg
I.s.m. de musici van Het Gelders Orkest o.l.v. Alexander de Blaeij, de DJ's en VJ's van 8Bahn en danschoreografie van Gif.t
www.hetgeldersorkest.nl 

Operadagen Rotterdam

Zondag 3 juni | 14:30

n.t.b, Rotterdam
Duo Fiorente treedt op tijdens de huiskamerconcerten
Martha Bosch, sopraan
Yvonne Kok, mezzosopraan
David Bollen, piano
www.operadagenrotterdam.nl

Operadagen Rotterdam

Zondag 27 mei | 17:00

n.t.b., Rotterdam
Duo Fiorente treedt op tijdens de huiskamerconcerten
Martha Bosch, sopraan
Yvonne Kok, mezzosopraan
David Bollen, piano
www.operadagenrotterdam.nl  

Figaro in four quartets

Zondag 15 april | 20:30

Compagnietheater Amsterdam
Resident Artists Programme (RAP) Nationale Reisopera
rol: Marcellina
regie: Timothy Nelson
dirigent: Martin Toft
www.nationalereisopera.nl

Figaro in four quartets

Vrijdag 13 april | 20:30

Concordia Theater, Enschede
Resident Artists Programme (RAP) Nationale Reisopera
rol: Marcellina
regie: Timothy Nelson
dirigent: Martin Toft
www.nationalereisopera.nl